tv3.lv

Kā Dārziņam un Majonem klāsies Kazaņā? Klāt KHL Zvaigžņu spēles nedēļas nogale

Sestdien, 19.janvārī, un svētdien, 20.janvārī, notiks Kontinentālās hokeja līgas Zvaigžņu spēle, kurā Rīgas ”Dinamo” pārstāvēs Lauris Dārziņš un Metjū Majone.

2019. gada 19. janvārī 13:52

Arī šosezon Kontinentālās hokeja līgas Zvaigžņu spēlē hokejisti būs sadalīti četrās komandās, pārstāvot Bobrova, Tarasova, Harlamova un Černiševa divīzijas. Bobrova divīzijas sākumsastāvā tika iebalsoti Linuss Videls un Metjū Majone, bet pēc Videla savainojuma, viņa vietu ieņēma Lauris Dārziņš. ”Dinamo” kapteinim šī būs otrā KHL Zvaigžņu spēle – viņš piedalījās arī 2011.gadā spēlē Sanktpēterburgā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Dārziņa un Majones komandas biedri Zvaigžņu spēlē būs: ”Spartak” vārtu vīrs Juliuss Hudačeks, ”SKA” vārtsargs Magnuss Hellbergs, no aizsargiem:  Vladislavs Gavrikovs (”SKA”), Sami Lepisto (”Jokerit”), kā arī uzbrucēji: Ņikita Gusevs (”SKA”), Dmitrijs Kagarlickis, Vadims Šipačovs (abi Maskavas ”Dinamo”), Aleksandrs Barabanovs (”SKA”) un Iļja Zubovs (”Spartak”). No Bobrova divīzijas nav pārstāvēta vienīgi Čerepovecas ”Severstal”.

KHL vēsa, ka šī Zvaigžņu spēle solās būt īpaša arī ar to, ka tajā pirmo reizi tiks izmēģināta jauna tipa tehnoloģija, kas mērīs ripas ceļu uz ledus, tāpat tiks mērīta arī spēlētāju kustība – hokejistu formās tiks iestrādāts kaut kas līdzīgs raidītājiem.

Zvaigžņu spēle šīm tehnoloģijām būs kā izmēģinājums, un vēlāk tiek plānots, ka to varētu ieviest arī KHL regulārā turnīra spēlēs.

Toms Prāmnieks, TVPlay Sports komentētājs, par KHL Zvaigžņu spēli:

”Piedalīšanās KHL zvaigžņu spēlē ir nozīmīgs ieraksts katra hokejista CV. Tas ir apliecinājums spēlētāja meistarībai un pagodinājums no līdzjutēju puses un prieks ,ka ir novērtēti arī divi mūsējie – Lauris Dārziņš un Metjū Majone, kurš solījis īpaši sagatavoties Zvaigžņu spēlei un ir gatavs parādīt savu triku arsenālu. Būs interesanti pavērot, vai meistarības paraugdemonstrējumos būs, kas svaigs un neredzēts un ko iespēs Dinamo hokejisti.”

KHL spēles kanālā TVPlay Sports+ un TVPlay Premium:

·       Sestdien, 19.janvārī, 14:50 KHL Zvaigžņu spēle. Meistarības konkursi

·       Svētdien, 20.janvārī, 14:50 KHL Zvaigžņu spēle

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm