Bukarts atgriežas laukumā ”Admiral” ceturtajā uzvarā pēc kārtas

Latvijas uzbrucējs Rihards Bukarts piektdien pēc mēnesi ilga pārtraukuma atgriezās laukumā, viņa un Mika Indraša pārstāvētajai Vladivostokas “Admiral” komandai Kontinentālās hokeja līgas regulārajā čempionātā izcīnot ceturto uzvaru pēc kārtas.

14. janvārī 15:09

Leonīda Tambijeva vadītā “Admiral” mājās ar rezultātu 3:2 pārspēja Novosibirskas “Sibirj”.

Uzvaras vārtus nepilnas sešas minūtes pirms pamatlaika beigām guva Artjoms Garejevs.

Bukarts, kurš pēc 12.decembra spēles bija “Admiral” savainoto spēlētāju sarakstā, laukumā atgriezās ar 14 minūtēm un divām sekundēm, kuru laikā bloķēja vienu metienu, pielietoja vienu spēka paņēmienu un izprovocēja vienu noteikumu pārkāpumu.

Indrašis 18 minūtēs un 35 sekundēs vienreiz meta pa vārtiem, bloķēja vienu metienu un uzvarēja trijos no pieciem iemetieniem.

Bukarts šosezon 25 spēlēs guvis sešus vārtus un atdevis trīs rezultatīvas piespēles, bet Indrašis 46 mačos guvis septiņus vārtus un izdalījis desmit rezultatīvas piespēles.

Šī KHL bija, visticamāk, pēdējā spēle pirms Pekinas olimpisko spēļu turnīra, jo šobrīd līgas kalendārā nākamais mačs iecerēts 22.februārī.

“Admiral” ar 35 punktiem 49 spēlēs ieņem 11.vietu Austrumu grupā.