Indrašim rezultatīva piespēle zaudētā Vācijas čempionāta spēlē

Latvijas uzbrucējs Miks Indrašis svētdien Vācijas augstākajā hokeja līgā (DEL) izcēlās ar rezultatīvu piespēli, bet viņa pārstāvētā Šveningeres “Wild Wings” viesos ar 1:4 (0:1, 1:2, 0:1) atzina “Ingolstadt” pārākumu.

26. septembrī 11:11

Indrašis laukumā pavadīja 18 minūtes un 41 sekundi, izpildīja vienu metienu pa vārtiem un maču noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Latviešu uzbrucējs spēles 36.minūtē vairākumā atdeva rezultatīvu piespēli Taisonam Spinkam, kurš samazināja mājinieku pārsvaru līdz 1:2 .

Jau vēstīts, ka citā DEL spēlē svētdien ar 1:4 (1:0, 0:0, 0:4) zaudējumu piedzīvoja arī Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Izerolnas “Roosters”, atzīstot Minhenes “Red Bull” pārākumu.

Arī Daugaviņš asistēja komandas vienīgajos gūtajos vārtos.

DEL kopvērtējumā “Wild Wings” ar sešiem punktiem ieņem devīto vietu, bet “Roosters” ar izcīnītiem trīs punktiem četros mačos turnīra tabulā ierindojas 14.pozīcijā 15 komandu konkurencē. Līderi ar 11 punktiem ir Brēmerhāfenes “Pinguins”.