IIHF savā spēka rangā Latvijas superaizsargu Bergmani salīdzina ar Grecki un Jāgru

Starptautiskā hokeja federācija (IIHF) publicējusi U20 izlašu jaunāko spēka rangu, un par līderi kļuvusi Kanādas izlase, tikmēr Latvija pēc vēsturiskās uzvaras pār Čehijas vienaudžiem no pēdējās vietas pacēlusies uz sesto vietu.

16. augustā 12:14

Kanādā turpinās U20 pasaules čempionāts hokejā. Pirmajās trijās spēlēs Latvijas junioru izlase zaudēja somiem (1:6), tad kanādiešiem (2:5) un slovākiem (2:3), bet A grupas noslēdzošajā spēlē Latvija sensacionāli uzvarēja Čehijas izlasi.

Otrajā IIHF sagatavotajā spēka rangā Latvijas U20 izlase pacēlusies no pēdējās vietas uz sesto vietu, bet līdervienības godā Kanādas jauniešu izlase.

Ļoti pagodinoši, ka IIHF salīdzinājusi mačā ar Čehiju trīs vārtos guvušo Latvijas izlases kapteini Ralfu Bergmani ar leģendārajiem Veinu Grecki un Jaromiru Jāgru!

Interesanti, ka pirms U20 pasaules čempionāta turnīra Latvijas izlase ieņēma pēdējo vietu IIHF izlašu spēka rangā.

Noteikti jāpiemin, ka IIHF izlašu spēka rangs tiek veidots izklaidējošā nolūkā, tam pilnīgi nav nekāda oficiāla rakstura un čempionāta laikā tas mainās, atkarībā no izlašu parādītā snieguma. Ideja ir sarindot izlašu spēku samērus čempionātā.

Jau iepriekš IIHF ir norādījusi, ka izlašu spēka rangs tiek veidots izklaidējošiem mērķiem.

Jau ziņots, ka Latvijas U20 vīriešu hokeja izlase naktī uz pirmdienu pēc Latvijas laika pasaules čempionāta ceturtajā mačā ar 5:2 uzvarēja Čehiju un pirmo reizi vēsturē iekļuva turnīra ceturtdaļfinālā.

Līdzjutēji varēs sekot līdzi Latvijas U20 izlases ceturtdaļfināla spēlei kanālā TV6, portālā “tv3.lv” un nākamās paaudzes televīzijā Go3.