tv3.lv

Vai okupantu līgā spēlēs Latvijas izlases aizsargs Jānis Jaks?

Pagājušajā sezonās Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) bez nu jau izjukušā Rīgas “Dinamo” kluba spēlēja arī vairāki Latvijas izlases spēlētāji. Uzbrucējs Rihards Bukarts bija Vladivostokā, bet aizsargs Jānis Jaks spēlēja vērtīgu lomu Soču klubā. Ja par Rihardu zināms, ka viņš meklē iespēju spēlēt Eiropā un vairs nav atrodams “Admiral” spēlētāju sarakstos, tad Jaka gadījums ir pretējs.

2. jūlijā 14:55

KHL klubi vasarā turpina gatavoties nākamajai sezonai, tiek parakstīti līgumi ar jauniem spēlētājiem un nākamā sezona jebkurā gadījumā būs īpaša. Lai arī leģionāri būs, tomēr to kopējais skaits būs vairākas reizes mazāks nekā iepriekšējās sezonās. Skaidrs, ka kara apstākļos nav daudz spēlētāju, kuri gatavi ziedot savu reputāciju, miesu un dvēseli, lai saņemtu asiņainos Krievijas rubļus. Šobrīd zināms, ka KHL spēlēs astoņi kanādieši, divi amerikāņi, divi slovāki, zviedrs un japānis. Leģionāru skaits turpina katru dienu papildināties.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Gribētos šo sarakstu pabeigt, taču Maskavas “Spartak” savā oficiālajā twitter kontā paziņoja par Latvijas izlases uzbrucēja Mika Indraša pievienošanos. Kamēr spēlētājs pats nav publiski komentējis šo faktu, nav pamats neticēt “Spartak” paziņojumam.

Pagājušajā sezonā KHL spēlēja arī Rihards Bukarts, taču jau februārī mēļoja, ka viņš varētu pārcelties uz Zviedriju. Šobrīd “Admiral” kluba mājas lapā nav atrodama informācija par Bukartu, kas liecina, ka Rihards šajā klubā diez vai spēlēs.

Savukārt Latvijas izlases aizsargs Jānis Jaks, kurš pagājušajā sezonā bija svarīgs “Sochi” spēlētājs, joprojām ir atrodams kluba sastāvā, kas publicēts oficiālajā mājaslapā. Vēl vairāk – klubs regulāri veido rakstus par Jāņa sekmēm hokeja laukumos kopā ar izlasi, pēdējais no tiem ir par Olimpiskajām spēlēm. Arī vienā no galvenajiem hokejistu pāreju interneta portāliem –  “eliteprospects.com”, pie Jaka uzvārda joprojām kā klubs minēts “Sochi”.

Hokeja aprindās turpina mēļot, ka Indrašis noteikti nebūs vienīgais Latvijas hokejists, kurš karjeru turpinās Krievijā, taču vai izlases durvis būs jāaizver arī 2022. gada pasaules čempionāta hokejā vienam no Latvijas izlases vērtīgākajiem spēlētājiem  – Jānim Jakam?

Foto: EKRĀNŠĀVIŅŠ/HCSOCHI.RU

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm