Ralfs Freibergs: Pret Somiju svarīgi noturēt vidējo zonu

”Vakardienas spēlē uzvarēja spēcīgākā komanda. Mēs īsti neko nespējām likt pretī,” analizē pieredzējušais aizsargs. Viņš gan pozitīvi vērtē Latvijas izlases debitantu sniegumu.

Somijas spēli pret Norvēģijas izlasi pirmo trešdaļu Ralfs vērtē kā labu piemēru, kā vajadzētu darboties Latvijas izlasei pret spēcīgajiem mājiniekiem: ”Redzēju šo spēli. Norvēģi pirmajās 20 minūtēs somiem neļāva pat īsti ieiet savā aizsardzības zonā, izjaucot laicīgi uzbrukumus. Somijas izlase izskatījās apjukusi. Pēc tam gan viņiem izdevās spēli salauzt, jo norvēģi nespēja izturēt tik augstu spēles tempu.”

Aizsargs uzskata, līdzīgi būtu jāspēlē arī Latvijas izlasei, kā galveno uzsvaru liekot uz spēli  laukuma viduszonā.

Latvijas – Somijas spēle sāksies pulksten 20:20, teksta tiešraide būs pieejama portālā ”tv3.lv”.