Kanādieši pasaules čempionātā piekāpjas arī Dānijas hokejistiem

Dānijas izlase pirmdien pasaules čempionātā hokejā ar 3:2 uzvarēja Kanādu, abām izlasēm saglabājot labas izredzes uz vietu ceturtdaļfinālā.

24. maijā 6:42

Markuss Lauridsens un Peters Regins mazākumā izvirzīja dāņus vadībā ar 2:0.

23.minūtē Maksims Komtuā vienus vārtus atguva, taču 53.minūtē divu vārtu pārsvaru dāņiem vairākumā atjaunoja Matiass Bau Hansens.

Nepilnas četras minūtes pirms mača beigām vienus vārtus atguva Raiens Greivss, taču izlīdzināt rezultātu kanādiešiem neizdevās.

Uzvarētāju rindās ar divām rezultatīvām piespēlēm izcēlās Frederiks Storms, bet vārtos Sebastians Dāms atvairīja 29 metienus.

Kanādas izlases vārtos Kriss Drīdžers atvairīja 21 no 24 metieniem.

Sestdien Kanāda zaudēja A grupas līderei Šveicei.

Helsinku grupā līdere ar ar 18 punktiem sešos dueļos ir Šveice, 15 punkti ir Vācijai, bet 12 punktus guvusi Dānija un Kanāda. Deviņi punkti ir Slovākijai, piecus punktus guvusi Francija, bet čempionātu beigusi Kazahstāna ar trim punktiem un Itālija ar vienu punktu.