Kanādas izlase Helsinkos apspēlē Kazahstānu

Kanādas hokeja izlases ceturtdien pasaules čempionāta A grupas spēlē Helsinkos ar 6:3 uzvarēja Kazahstānu.

20. maijā 8:46

Trešajā minūtē Jegors Petuhovs izvirzīja vadībā Kazahstānu – 1:0, bet 80 sekundes vēlāk rezultātu izlīdzināja Dilans Kazenss.

13.minūtē vairākumā Arkādijs Šestakovs vēlreiz panāca pārsvaru Kazahstānai – 2:1, bet nākamos trīs vārtus spēlē guva Kanāda, izceļoties Dreikam Betersonam, Edamam Laurijam vairākumā un Deimonam Sīversonam 33.minūtē panākot 4:2.

48.minūtē Kirils Savickis vienus vārtus atguva, taču vairākumā 52.minūtē un 49 sekundes pirms mača beigām savus otros un trešos vārtus spēlē guva Kazenss – 6:3.

Uzvarētāju labā trīs (1+2) rezultativitātes punktus sakrāja arī Sīversons, vēl trim hokejistiem sakrājot pa diviem punktiem.

Vārtos Logans Tompsons tika galā ar 16 no 19 metieniem, kamēr Andrejs Šutovs pretējā laukumā pusē atvairīja 31 no 37 metieniem.

Helsinku grupā pa 12 punktiem četrās spēlēs ir Kanādai un Šveicei, Deviņus punktus sakrājusi Vācija, sešus – Dānija. Francijai ir pieci punkti, Slovākija guvusi trīs punktus, Itālijai ir viens punkts, bet Kazahstāna pagaidām ir bešā.