Hjūza izgājiens papildlaikā ļauj ASV pārspēt Austriju

ASV vīriešu hokeja izlase svētdien Tamperē izcīnīja grūtu uzvaru pasaules čempionāta mačā, papildlaikā ar 3:2 pārspējot Austriju.

15. maijā 20:08

Austriešus 15.minūtē ar metienu no vārtu priekšas vadībā izvirzīja Benjamins Nisners. 20 minūtes vēlāk Pauls Hūbers nonāca viens pret amerikāņu vārtsargu un ar māņkustību viņu pārspēja, bet pēc 17 sekundēs Kīfers Belouss izslidoja no aizvārtes un pēc metiena izdarīšanas ripa no austriešu hokejista nonāca vārtos.

Trešā perioda devītajā minūtē Edams Godets ar metienu vārtu augšējā stūrī realizēja vairākumu un panāca 2:2. Cīņa turpinājās papildlaikā, kurā austrieši noklaudzināja vārtu konstrukciju un neizmantoja vairākumu, turpretī pretinieki izrāva uzvaru. Vienatnē pret Dāvidu Kikertu izslidoja Luks Hjūzs, kurš atnesa ASV izlasei uzvaru.