tv3.lv

Herberts Vasiļjevs: Latvijas izlase čempionātu aizvada ļoti vāji

“Visi gaidīja, ka mēs tomēr būsim pārliecinātāki par saviem spēkiem. Briti iemeta vairākumā, un mums sākās stress. Visu turnīru spēle nevedas vienādos sastāvos, jo mēs nespējam uzbrukuma zonā pieturēt ripu. Bijām ļoti tuvu, lai spēlē pret Lielbritāniju izgāztos,” tā maču pret Lielbritāniju raksturo treneris.

Vasiļjevs norāda, ka izlases galvenajam trenerim ir jāpieņem drosmīgāki lēmumi, lai uzlabotu izlases sniegumu spēles laikā: “Jau pret britiem redzējām, ka pirmajai maiņai spēle negāja, viņi nevarēja izveidot regulāras vārtu gūšanas iespējas. Uzskatu, ka bija jājauc šis trijnieks ārā jau pēc pirmās trešdaļas. Jādod iespēja spēlētājiem atdzīvoties. Mums ir iespēja mainīt spēlētājus, tas nav akmenī iekalts, ka to nedrīkst darīt.”

Par Latvijas izlases ātrumu, speciālists uzskata, ka netiek izmantots mūsu uzbrucēju ātruma īpašības. “Redzu maz aktivitātes, vairāk cenšamies apspēlēt ar meistarību. Pietrūka ātruma tieši uzbrukumā un vidus zonā, jo briti tika visur līdzi un spēja jaukt mūsu uzbrukumus,” problēmas izlases spēlē akcentē Vasiļjevs.

Mačā pret Zviedriju Latvijas faniem nevajadzētu lolot lielas cerības, jo nav iemesla to darīt: “Ar visām mūsu problēmām, es esmu bažīgs par šo maču. Jācer, ka mēs spēsim kompakti un labi aizsargāties. Nekas vairs īsti no mums pašiem nav atkarīgs.”

Vēl treneris intervijas laikā pieskaras vārtsargu jautājumam, izsaka domas par izlases debitantiem, sastāvu un galvenajām atšķirībām starp Boba Hārtlija piekopto hokeju un šā pavasara Latvijas izlasi.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm