Čehija uzvar ASV un atstāj Latvijai izredzes uz PČ ceturtdaļfinālu

Čehija otrdien pasaules čempionātā hokejā ar 1:0 pieveica ASV, ļaujot saglabāt Latvijai izredzes uz turnīra ceturtdaļfinālu.

23. maijā 19:44

Vienīgos vārtus pirmo divu periodu laikā guva Matejs Blīmels, kurš astotās minūtes beigās izcēlās pēc Hineka Zohornas piespēles.

Čehija nodrošināja vietu ceturtdaļfinālā, bet ASV izlasi var apsteigt Latvija.

Tikai uzvara pamatlaikā pret Zviedriju, kas jau nodrošinājusi vietu ceturtdaļfinālā, ļaus Latvijai cerēt uz cīņas turpināšanu izslēgšanas spēlēs. Lai tas notiktu, vēlāk jāsagaida arī Norvēģijas panākums pamatlaikā pret ASV.

B grupā pēc sešām spēlēm pirmajā vietā ar 16 punktiem ir Somija, ar 15 punktiem seko Zviedrija, Čehija guvusi 13, bet ASV – desmit punktus. Aiz labāko četrinieka ar astoņiem punktiem ir Latvija, septiņus punktus septiņās cīņās guvusi Austrija, kurai ar pieciem punktiem sešās cīņās seko Norvēģija, bet viens punkts septiņos dueļos palika Lielbritānijai.