Artis Ābols: Briti ir komanda gados, bet norvēģiem trešajā periodā iemeta trīs ripas

Par Latvijas otro uzvaru turnīrā mačā ar Austriju, Artis Ābols teica, ka spēle bijusi bija tāda viļņveidīga. Sākums bija labs, bet tad tika nopelnīti divi noraidījumi un iniciatīva pārgāja pretiniekam. Treneri gribētu, lai uzvaras izcīnītu bez liekas dramaturģijas, bet tāda ir spēe.

Lielbritānijas hokejisti pasaules čempionāta pirmajā spēlē ar 1:5 zaudēja Čehijai, ar 3:4 “bullīšu” sērijā zaudēja Norvēģijai, bet pēdējās trijās spēlēs nav iemetuši nevienus vārtus pret Zviedriju (0:6), ASV (0:3) un Somiju (0:6).

“Ja paskatās tās spēles, kā viņi spēlē, tad īpaši pirmajā trešdaļā viņi vispār līdzvērtīgi spēlē. Briti pēc hokeja mērauklas ir komanda gados, bet norvēģiem trešajā periodā iemeta trīs ripas,” saka Artis Ābols.