Šveices hokejisti sagādā Čehijai otro zaudējumu pasaules čempionātā

Šveices valstsvienība sestdien Rīgā ar uzvaru uzsāka pasaules hokeja čempionātu, ar 5:2 sagādājot jau otro zaudējumu Čehijai.

2021. gada 22. maijā 23:09

15.minūtē vadībā izvirzījās Čehija, ar pusminūti pietiekot, lai Filips Hitils izmantotu vairākumu – 1:0.

Uz to šveicieši atbildēja ar vairākumā gūtiem vārtiem 18.minūtē. Gregorijs Hofmanis izlīdzināja rezultātu 1:1, bet otrajā periodā ar Timo Meiera precīzu metienu 25.minūtē vairākumā un Tristana Šervija vārtiem 39.minūtē panāca 3:1.

51.minūtē šveicieši trešo reizi spēlē izmantoja vairākumu, savus otros vārtus spēlē gūstot Meieram un būtībā atrisinot jautājumu par mača uzvarētāju.

55.minūtē gan arī Hitils guva savus otros vārtus spēlē, panākot 2:4, taču 58.minūtē vēl vienu vairākumu realizēja Šveice, otros vārtus gūstot Hofmanim – 5:2.