tv3.lv

Sensācija uz ledus, svētki ielās un ziedi pie Kanādas vēstniecības: kā Latvijas fani atzīmēja vēsturisko uzvaru?

Rīgā piektdien sākās pasaules čempionāts hokejā. Arī pirmā Latvijas spēle, un necerēti veiksmīgs iznākums – uzvarēta hokeja lielvalsts Kanāda, kuru hokejistiem tā arī neizdevās raidīt ripu latviešu vārtos.

Lasi vēl – Kanādas vēstnieks pēc Latvijas fanu ziedu nolikšanas publicē sirsnīgu ierakstu soctīklos

Jau uzreiz pēc uzvaras ielās redzami pirmie fanu bariņi, kuri iznākuši atzīmēt vēsturisko Latvijas uzvaru. Dodoties tālāk, īpašas ainas pie Arēnas Rīga, kur uzvara izcīnīta. Te izlases atbalstītāji sapulcējās, lai pateiktos hokejistiem un hokejisti faniem.

Ar pulcēšanās ierobežojumu ievērošanu gan veicās kā veicās, bet, šķiet, uzvara bija svarīgāka. Arēna Rīga gan nebija vienīgā vieta, kur ielās iznākušie hokeja fani vēlējās atzīmēt vēsturisko panākumu.

Līdzjutēji bija sastopami pie Kanādas vēstniecības, kur hokeja fani turpināja piekopt vienu no savām labākajām tradīcijām – pēc svarīgas un lielas uzvaras atstāt ziedus pie pārspētās valsts vēstniecības. Notiekošo uzraudzīja arī valsts un pašvaldības policija. Katrā ziņā – mums vēsturiska uzvara, Kanādai vēsturisks zaudējums.

Pie vēstniecības namdurvīm gūla ziedi, dāvanu maisiņš, alus. Notiekošo apraudzīt atnācis arī Kanādas vēstnieks Latvijā Kevins Rekss, kurš pārmija pāris vārdus ar Latvijas faniem un apsveica viņus ar uzvaru. TV3 Ziņām viņš zaudējumu skaidro ar komandas nogurumu pēc lidojuma, Latvijas vīru ilgāku spēlēšanu kopā un mūsu vārtsarga Matīsa Kivlenieka lielisko sniegumu. Vēstnieks uzsver, ka tagad Kanādas izlasei vienīgais ceļš ir uz augšu. Taču ja kādām jāzaudē, tad noteikti Latvijai Latvijā turnīra atklāšanas spēlē.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Man cilvēki no Hokeja federācijas un Latvijas izlases teica, ka varbūt derētu atnākt uz vēstniecību un paņemt ziedus. Es pirmo reizi redzu šo tradīciju, tā ir ļoti forša. Paldies par ziediem, fani šeit, protams, ir lieliski. Zinu, ka šī ir liela diena Latvijas hokeja izlasei, un forši būt te,” pauda Kanādas vēstnieks/

Turpat nedaudz tālāk pa Baznīcas ielu TV3 Ziņas devās uz viesnīcu “Latvija”, kur čempionāti dalībnieki apmetušies. Arī šeit sapulcējušies mūsu fani, skandēja saukļus, dziedāja dziesmas un uzgavilēja cits citam. Kopumā nakts Rīgas ielās jestra un Latvijas sensacionālā uzvara pār Kanādas izlasi nosvinēta godam.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm