tv3.lv

Saeimas komisija vērtēs priekšlikumus par hokeja skatīšanās klātienē atļaušanu

Trešdien, 26. maijā, Saeimas komisija vērtēs vairāku deputātu priekšlikumus par hokeja skatīšanos klātienē, liecina informācija Saeimas kalendārā.

2021. gada 26. maijā 6:20

Iesniedzēji uzskata, ka personām, kuras ir vakcinētas pret Covid-19 infekciju. un tiem, kuri ir ar to pārslimojuši, jāļauj apmeklēt pasaules čempionātu. Arī valdība pēc Saeimas uzdevuma meklē risinājumus par hokeja skatītājiem ledus hallēs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lasi vēl: VM saņēmusi premjera rezolūciju par hokeja klātienes skatītāju jautājumu, bet par tālāko virzību nav lemts

Savukārt Veselības ministrija atgādina, ka vēl nav ieviests informācijas tehnoloģiju (IT) risinājums, kā pārbaudīt vakcinācijas faktu. VM tostarp norādījusi, ka pret Covid-19 nevakcinētus skatītājus pasaules hokeja čempionātā Rīgā ielaist nevajadzētu, savukārt vakcinēto ielaišanas gadījumā epidemioloģiskās drošības riski būtu zemi, taču vēl nav IT risinājuma vakcinēšanās fakta apliecināšanai.

JKP deputāta, Saeimas Sporta apakškomisijas priekšsēdētāja Sanda Riekstiņa, kā arī JKP deputātu Krišjāņa Feldmana, Gata Eglīša un Reiņa Znotiņa priekšlikums paredz, ka pasaules čempionāta hokejā vīriešiem spēles atbilstoši epidemioloģiskās drošības prasībām būtu atļauts klātienē apmeklēt pret Covid-19 infekciju vakcinētām personām un tiem, kuri pārslimojuši Covid-19.

Līdzīgu priekšlikumu iesniedzis arī deputāts Andrejs Klementjevs (S), kurš vēl papildus vakcinētajiem un izslimojušajiem piedāvājis arī ļaut spēles apmeklēt cilvēkiem, kuriem ir negatīvi Covid-19 testa rezultāti.

Kā ziņots, Saeima 20. maijā, JKP un “KPV LV” balsojot kopā ar opozīciju, uzdeva valdībai nekavējoties izstrādāt kārtību, lai pret Covid-19 vakcinētajiem un slimību nesen pārslimojušajiem ļautu klātienē vērot pasaules hokeja čempionātu Rīgā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm