tv3.lv

Atbalstīt komandu arī ārpus hokeja halles: Latvijas izlases uzticīgie fani ir gatavi pasaules čempionātam

No piektdienas Rīgā, sākoties pasaules čempionātam hokejā, Latvijas līdzjutēji ieplānojuši vairākus pasākumus hokeja svētku atklāšanai. Sākumā fani dosies pie Brīvības pieminekļa, bet pēc tam godinās viņsaulē aizgājušos hokeja spēlētājus. Par to, kā īsti šoreiz notiks līdzi jušana šī čempionāta spēlēm, vēl īsti nav zināms. Pie viena no pieredzējušākajiem līdzjutējiem viesojās arī “900 sekundes”.

Kvēls Latvijas hokeja izlases līdzjutējs ir mūziķis Gunārs Meijers. Viņš jau vairākas dienas gatavojas šīs dienas pasākumiem. Gunārs līdzjutēju rituāla laikā spēlēs īpaši sarakstītu hokeja dziesmu.

Līdzjutēju klubs “Namejs” un citi fani pirms pusdienas laika, ievērojot pandēmijas noteikumus, tiksies pie Brīvības pieminekļa, lai noliktu ziedus.

“Tad uz tiem kapiem, ieņemšu savu vietu. Mēs atdodam godu Sergejam Žoltokam un Kārlim Skrastiņam,” norāda mūziķis un hokeja fans.

Iecerēts viesoties pie hokeja leģendu kapu vietām. Tur Gunārs darīs to, kas viņam sanāk vislabāk – hokejistiem atdos godu ar dziesmu.

“Es dabūju vietu blakus Armandam un tad es vienmēr tiku pa brīvu iekšā.” Mūziķis atminas, kā viņš jaunībā aizsācis apmeklēt hokeja spēles Sporta pilī Rīgā. Gunārs ir līdzjutēju kluba “Namejs” vecbiedrs un katrs hokeja čempionāts ir liels notikums, tas aprakstīts arī mūziķa izdotā grāmatā.

Gunārs norāda, ka līdzjutēju klubs izmanto katru izdevību doties uz pasaules čempionāta spēlēm, lai arī kurā valstī tās notiek. Pat ja nav iespēja skatīties klātienē, tad vismaz jābūt vietai kur ārpus halles just līdzi: “Var pat nebūt teltis, bet lielie ekrāni vienmēr bijuši. Pie arēnas vietas pietiek, salieciet punktus ar krītu kā futbolā, deju svētkos. Salieciet, neviens nelīdīs, visi jau grib to kopības sajūtu, saproti!”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Sporta draugu kluba “Namejs” vadītājs Jānis Barkāns norāda, ka viņi pasākumus ir plānojuši rēķinoties ar ierobežojumiem. Tomēr, ja vēlāk čempionāta laikā būs iespēja, tad spēles viņi garām nelaidīs: “Mūsu gadījumā tas neko nemaina. Jau esam saplānojuši savus pasākumus. Ja mēs tiekam ceturtdaļfinālā, tad gan ir vērts iespringt. Tomēr, nav tikai Latvijas spēles, ir citas kolosālas spēles – Krievija, Čehija, Kanāda. Uz tādām spēlēm mēs iesim, protams.”

Līdzjutēji neviennozīmīgi vērtē arī vismaz pāris simtus eiro dārgās biļetes uz čempionāta spēlēm. Kluba “Namejs” vadītājs norāda, ka tās biļetes ir tā vērtas un liela sākotnēja cena nozīmē, ka nauda nonāks sportistu nevis pārpircēju kabatās.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm