Egle ar 1+2 piedalās visos komandas vārtos zaudētā AHL spēlē

Latvijas uzbrucējs Haralds Egle trešdien guva vienus vārtus un atdeva divas rezultatīvas piespēles Amerikas Hokeja līgas regulārā čempionāta mačā, taču ar to nebija gana, lai viņa pārstāvētā Manitobas “Moose” komanda izcīnītu uzvaru.

20. janvārī 10:14

“Moose” viesos ar rezultātu 3:4 zaudēja Aiovas “Wild” komandai, pārtraucot sēriju, kurā tā septiņās spēlēs pēc kārtas guva punktus.

Egle asistēja komandas pirmajos divos vārtos pirmā perioda otrajā pusē, bet pats izcēlās 33 sekundes pirms otrās trešdaļas beigām, kad pielaboja komandas biedra metienu, tobrīd panākdams 3:1. Viņš pirmo reizi karjerā kādā no AHL spēlēm guva trīs punktus.

Latviešu uzbrucējs šajā mačā trīsreiz meta pa vārtiem un nopelnīja labāko lietderības koeficientu komandā (+3), kā arī tika atzīts par spēles trešo spožāko zvaigzni.

Viņš šajā sezonā 16 spēlēs guvis trīs vārtus, atdevis četras rezultatīvas piespēles un iekrājis pozitīvu lietderības koeficientu +7.