tv3.lv

Buncis kļūst par “Zemgale/LLU” ģenerālmenedžeri

Latvijas čempionvienība hokejā “Zemgale/LLU” ģenerālmenedžera amatā apstiprinājusi Edgaru Bunci, piektdien pavēstīja klubs.

19. augustā 10:14

“Zemgale/LLU” nonākusi pie šāda lēmuma pēc iesaistīšanās Somijas pēc spēka otrajā līgā “Mestis”.

“Buncis Latvijas hokeja menedžmentā ir viens no zinošākajiem cilvēkiem ne tikai nacionālajā, bet arī starptautiskā mērogā, labi pārzina gan administratīvo darbu, gan sportistu aģentu vidi, tādēļ viņa pievienošanos mūsu klubam uzskatu par vērtīgu, uz ilgtermiņa attīstību vērstu ieguvumu,” teica “Zemgale”/LLU direktors Aivars Zeltiņš.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tikmēr pats Buncis šo amatu uztver kā izaicinājumu un Jelgavas komandas spēlēšanu Somijas otrajā līgā vērtē kā jaunu elementu Latvijas hokeja piramīdas pilnveidošanā.

“Ļoti pozitīvi vērtēju Aivara Zeltiņa un “Zemgale”/LLU ambīcijas un mērķtiecību, lai palīdzētu jaunajiem hokejistiem tieši tajā brīdī, kad tas visvairāk nepieciešams, un esmu gatavs ar savu darbu palīdzēt šo mērķu sasniegšanā,” stāstīja Buncis.

Gaidāmajā sezonā Latvijas čempionvienība startēs ne tikai “Mestis” līgā, bet arī Latvijas čempionātā un IIHF Kontinentālajā kausā. Tāpat arī klubs budžets būs trīs reizes lielāks, nekā tas būtu bijis, ja komanda spēkotos tikai Latvijā, un tiks iesaistīts lielāks skaits hokejistu.

“Spēlētāju vidū būs lielas izmaiņas, salīdzinot ar pagājušo sezonu. Pamatā balstīsimies uz tiem hokejistiem, kuri jau ir vai būs Latvijas izlasēs dažādos vecuma posmos. Tiks piesaistīti arī tādi hokejisti, kuriem, iespējams, nav bijušas iespējas sevi apliecināt,” piebilda Zeltiņš.

Galvenā trenera amatā jaunajā sezonā turpinās strādāt Artis Ābols, kuram palīdzēs Artūrs Āboliņš un Igors Ļebedevs. Jau iepriekšējā sezonā komandai pievienojās video treneris Pēteris Groms, savukārt par hokejistu fizisko sagatavotību būs atbildīgs Roberta Opaleva.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Zemgale”/LLU gaidāmajā sezonā “Mestis” līgā kopā paredzētas 52 regulārā čempionāta spēles, no kurām 26 būs savā laukumā. Jelgavnieki pirmo maču aizvadīs 30.septembrī, mājās uzņemot “Peliitat” vienību.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm