Buncis: Biļešu pārdošana sāksies ātrāk nekā tika plānots

2023. gada pasaules hokeja čempionāta Latvijas organizatoriskās komitejas vadītājs Edgars Buncis piektdien apstiprināja, ka tirdzniecība uz atsevišķām pasaules čempionāta spēlēm, kas tiks aizvadītas Rīgā, sāksies ātrāk nekā tika plānots.

2022. gada 2. decembrī 13:29

Biļešu pārdošana uz pasaules čempionāta mačiem Rīgā notiek trīs posmos. Vispirms gribētāji varēja pieteikties dienas biļešu izlozei, kam sekoja iespēja nopirkt atsevišķas dienas biļetes, bet sākotnēji bija plānots, ka biļetes uz atsevišķām spēlēm varēs iegādāties tikai sākot no nākamā gada februāra.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Edgars Buncis
Latvijas organizatoriskās komitejas vadītājs

“Šobrīd nevaru pateikt konkrētu datumu, taču, visticamāk, tas notiks decembrī. Līdz ar to hokeja līdzjutēji varēs savus tuviniekus iepriecināt ar hokeja spēļu biļeti kā Ziemassvētku dāvanu.”

Tāpat Buncis atklāja, ka šobrīd tiek strādāts pie tā, lai līdzjutēji trešās kategorijas biļetes varētu iegādāties arī par deviņiem eiro, kamēr uz Latvijas spēlēm šīs kategorijas biļetes maksās 49 eiro. Pirmajā un otrajā kategorijā cenas svārstīsies no 19 līdz 135 eiro par vienu apakšgrupas spēli.

“Uz Latvijas spēlēm būs pieejamas biļetes arī ceturtajā kategorijā jeb stāvvietā. Šobrīd tiek fiksētas vēl televīzijas kameru vietas trešajā līmenī, tādēļ publiskajā tirdzniecībā tās varēs nopirkt ne ātrāk kā februārī. Biļetes uz Latvijas spēlēm šajās vietās maksās 25 eiro,” norādīja Buncis.

Krievijas iebrukuma Ukrainā dēļ aprīlī IIHF padome atņēma Krievijai tiesības rīkot 2023. gada pasaules hokeja čempionātu Sanktpēterburgā, un vēlāk tika apstiprināts, ka čempionātu rīkos Rīga un Somijas pilsēta Tampere.

2023. gada pasaules čempionāts hokejā notiks no 12. līdz 21. maijam.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm