Balinskis gūst vārtus otrajā spēlē pēc kārtas, Ķēniņam piespēle uzvarā pār Smirnovu

Latvijas aizsargs Uvis Jānis Balinskis svētdien guva vārtus Čehijas hokeja ekstralīgas mačā, viņa pārstāvētajai Litvīnovas “Verva” ciešot zaudējumu, kamēr Šveice čempionātā Ronalds Ķēniņš atdeva rezultatīvu piespēli “Lausanne” uzvarā.

10. janvārī 10:17

“Verva” mājās ar rezultātu 2:3 papildlaikā atzina Brno “Kometa” pārākumu.

Balinskis vārtus guva 11.minūtē, kad pēc komandas biedra piespēles bez ripas apstādināšanas izdarīja tālu un spēcīgu metienu, panākdams 1:0. Viņš šajā mačā uz ledus pavadīja 22 minūtes un 36 sekundes, trīsreiz meta pa vārtiem un tika pie neitrāla lietderības koeficienta.

Latviešu aizsargs guvis vārtus divos mačos pēc kārtas, bet sezonā kopumā 35 spēlēs izcēlies ar septiņiem gūtiem vārtiem un desmit rezultatīvām piespēlēm.

Latvijas izlases uzbrucējs Ronalds Ķēniņš sestdien atzīmējās ar rezultatīvu piespēli Šveices hokeja augstākās līgas spēlē, pieliekot roku “Lausanne” komandas uzvarā.

Lozannieši, aizvadot pirmo spēli kopš 23.decembra, savā laukumā ar rezultātu 3:1 pārspēja Ženēvas “Servette” vienību.

Ķēniņš asistēja otro vārtu guvumā, 35 sekundes pirms otrā perioda beigām izdarot piespēli no aizvārtes. No iemetienu apļa bez ripas apstādināšanas trāpīgu metienu izdarīja Tims Bozons.

Ķēniņš šajā duelī uz ledus pavadīja 12 minūtes un 27 sekundes, kuru laikā vienreiz meta pa vārtiem, tika pie divām soda minūtēm un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Pretinieku rindās uzbrucējs Deniss Smirnovs 17 minūtē un 21 sekundē vienreiz meta pa vārtiem, bloķēja vienu metienu, uzvarēja septiņos no 13 metieniem un tika pie neitrāla lietderības koeficienta. Aizsarga Sanda Smona nebija spēles pieteikumā.