tv3.lv

Artis Ābols: Šī būs jauna pieredze gan man, gan izlases spēlētājiem

Jau 9. augustā Kanādas pilsētā Edmontonā sāksies U20 pasaules čempionāts hokejā, kurā piedalīsies arī Arta Ābola trenētā Latvijas izlase. Kamēr mūsu jaunie hokejisti trenējas Latvijā, treneris sarunā ar “tv3.lv” dalījās iespaidos par jaunajiem izaicinājumiem, strādājot ar U20 izlasi, un par sportiskajiem mērķiem pašā čempionātā.

Augusts hokejā ir laiks, kad sportisti gatavojas sezonai savos klubos, bet šoreiz ir sanācis tā, ka pasaules čempionāts notiks neierastā laikā.

Artis Ābols
Latvijas U20 izlases galvenais treneris

Artis Ābols

“Mēs viens otru esam redzējuši tikai no malas. Neesmu strādājis ar U20 izlasi, tādēļ tā man ir jauna pieredze. Pirmās divas nedēļas bija iespēja man tuvāk viņus iepazīt, kā arī iepazīstināt ar manu hokeja vīziju un prasībām.”

Līdz šim izlase trenējās vienu reizi dienā, neforsējot ar slodzēm. “Edmontonā uzspēlēsim divas pārbaudes spēles ar Austriju un Vāciju, tās būs pēdējās pirms čempionāta,” pārbaudes spēļu grafiku ieskicē Ābols.

Viņu uztrauc arī Covid-19 statistikas pieaugums, tādēļ arī šajā jomā tiek domāts, kā pasargāt komandu. Šobrīd tiek veikti regulāri testi.

Treneris uzsver, ka viņam ir izaicinoši strādāt ar U20 izlasi, kas ir jauna pieredze. Viņam darba sākumā nebija padziļinātu zināšanu par katru spēlētāju, tādēļ ir interesants posms, lai atklātu katra sportista stiprās un vājās puses, kā arī lomu komandā.

Par talantīgā Raivja Ansona pievienošanos izlasei Ābols nespēja pārliecinoši atbildēt, jo zināms, ka hokejists gatavojas piedalīties Nacionālās hokeja līgas (NHL) treniņnometnē.

Pasaules čempionāts U20 izlasēm notiks no 9. līdz 20. augustam Kanādas pilsētā Edmontonā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm