Ābols: Pēc uzvaras pār Čehiju bija gods un gandarījums

Latvijas U20 hokeja izlase naktī uz pirmdienu pēc Latvijas laika pasaules čempionāta ceturtajā mačā ar 5:2 uzvarēja Čehiju un pirmo reizi vēsturē iekļuva turnīra ceturtdaļfinālā.

Turnīra ceturtdaļfinālā Latvija tiksies ar Zviedriju, kas grupas pēdējā spēlē ar 4:2 uzvarēja Vāciju.

Artis Ābols
Latvijas U20 izlases galvenais treneris

Visi Zviedrijas izlase hokejisti ir draftēti, izņemot divus. Spēlē pieaugušo līgās un labās līgās. Laba, individuāli meistarīga komanda.

Zviedri būs favorīti, tāpat kā bija Čehija. Pret viņiem mums bija laba komandas spēle, sākot ar vārtsargu un visiem laukuma spēlētājiem, kas spēlēja droši, neatkarīgi no tā, cik minūtes pavadīja laukumā. Spēlēsim agresīvi. Viņi ir meistarīgi, viņiem daudz vietas un laika nevajadzētu dot. Mēģināsim būt tuvu klāt, cik vien iespējams un izmanot savas izdevības, par gaidāmo spēli ar Zviedriju pastāstīja Ābols.