Ābols: Pēc piektajiem zaudētajiem vārtiem laukumā izskatījāmies kā pelavu maisi

Jau vēstīts, ka Latvijas hokejisti junioru elites divīzijā atgriezās ar zaudējumu 1:6 (0:2, 0:2, 1:1) Somijas vienaudžiem.

Artis Ābols
Latvijas U20 izlases galvenais treneris

“Par 55 minūtēm man nav ko pārmest (spēlētājiem). Pēc piektajiem zaudētajiem vārtiem mēs sabrukām un uz laukuma izskatījāmies kā pelavu maisi.”

“Jā, viņi bija labi,” pretiniekus raksturoja Latvijas izlases galvenais treneris. “Bet līdz 1:4 man nebija ko pārmest [saviem spēlētājiem]. Līdz 55.minūtei bija solīdi.”

Vienīgos vārtus Latvijas komandas labā trešā perioda sākumā skaitliskajā vairākumā guva Klāvs Veinbergs, bet Latvijas izlases vārtsargs Bruno Brūveris atvairīja 33 no 39 metieniem.

Nākamo maču A apakšgrupā Latvijas hokejisti aizvadīs šonakt plkst.01.00, kad mērosies spēkiem ar mājiniekiem kanādiešiem.

“Pret Kanādu jāspēlē visas 60 minūtes kā šodien 55,” par nākamajiem pretiniekiem sacīja Ābols. “Tur līmenis ir tik augsts, mums tāds līmenis nav nevienam.”

“Mums jābūt organizētiem un jācīnās,” piebilda galvenais treneris. “Tas ir vienīgais ko varam pretstatīt.

Vēl latviešiem 11.augustā būs spēle ar Slovākiju, bet vēl pēc divām dienām – mačs ar Čehiju. Četras labākās no piecām apakšgrupas komandām iekļūs ceturtdaļfinālā.

Līdzjutēji varēs sekot līdzi turnīra spēlēm kanālā TV6, portālā “tv3.lv” un nākamās paaudzes televīzijā Go3.