Uzvaras vārti galotnē un atvairīta ”pendele” kompensācijas laikā – ”Manchester United” izcīna dramatisku uzvaru

”Manchester United” svētdien dramatiskā Anglijas Premjerlīgas izbraukuma spēlē ar 2:1 uzvarēje Londonas ”West Ham United”.

2021. gada 20. septembrī 7:14

Spēles 30.minūtē ”West Ham” Saids Benrahma izvirzīja mājniekus vadībā. Pēc alžīrieša sitiena bumba trāpīja Rafaelam Varānam un ielidoja vārtu stūrī.

Pēc piecām minūtēm Krištianu Ronaldu rezultātu izlīdzināja. Tiesa, VAR tiesnešiem kādu brīdi vajadzēja vilkt līnijas, lai saprastu, ka portugāļu superzvaigzne nav bijis aizmugurē.

89.minūtē bijušais Āmuru futbolists Džesijs Lindgārds ar precīzu sitienu tālajā devītniekā otro reizi pārspēja Lukašu Fabianski.

Jau kompensācijas laikā Lūks Šovs ”United” soda laukumā nospēlēja ar roku, un tiesnesis Martins Atkinsons pēc video noskatīšanās parādīja uz 11 metriem. ”West Ham” galvenais treneris Deivids Moizs veica maiņu, sūtot ”pendeli” izpildīt 17 gadus klubā spēlējošo Marko Noblu.
Davids de Hea uzminēja sitiena virzienu un ar labo roku atsita bumbu, ļaujot Sarkanajiem Velniem izcīnīt dramatisku uzvaru 2:1.