Ukrainas futbolisti aizvada emocionālu pirmo maču pēc kara sākuma

Ukrainas vīriešu futbola izlase, gatavojoties Pasaules kausa kvalifikācijas izslēgšanas spēlēm, 11. maijā Vācijā uzvarēja pārbaudes mačā. Tā bija pirmā Ukrainas futbolistu spēle kopš kara sākuma.

12. maijā 16:00

Ukrainas valstsvienība ar  2:1 (1:1) pārspēja Menhengladbahas “Borussia” futbolistus.

Jau spēles devītajā minūtē ukraiņus vadībā izvirzīja Mihailo Mudriks, taču pēc vēl spēlētām piecām minūtēm neizšķirtu 1:1 panāca “Borussia” futbolists Konors Noss.

Otrais puslaiks sākās ar vairākām abu komandu maiņām. Uzvaru nesošos vārtus spēles 82. minūtē guva Oleksandrs Pihaļonoks.

Ukrainas izlase jūnijā Pasaules kausa kvalifikācijas pārspēlēs izbraukumā Glāzgovā spēkosies ar Skotijas futbolistiem. Pēc tam mača uzvarētāja  spēkosies ar Velsas izlasi par atlikušo ceļazīmi uz finālturnīru.

Spēli klātienē vēroja vairāk nekā 20 tūkstoši līdzjutēju, un visi ieņēmumi no mača tiks ziedoti karā cietušajiem ukraiņiem.