Tunisijas futbolisti astotdaļfinālā aptur Nigēriju

Tunisijas futbola izlase, spītējot Covid-19 uzliesmojumam, svētdien Kamerūnā notiekošā Āfrikas Nāciju kausa izcīņā ar 1:0 pārspēja Nigēriju un sasniedza turnīra ceturtdaļfinālu.

24. janvārī 8:12

Covid-19 gadījumu dēļ tunisiešiem nevarēja palīdzēt vairāki spēlētāji un  komandas galvenais treneris Mondhers Kebaiers.

Vienīgie vārti tika gūti 47.minūtē, kad Jusefs Msekni izpildīja tālu un spēcīgu sitienu pa zemi, Nigērijas vārtsargam Madukam skarot bumbu, bet ne pietiekami, lai tā nenonāktu mērķī.

Msekni veicināja arī to, ka Tunisija no 66.minūtes spēlēja ar viena futbolista pārspēku. Alekss Ivobi pēc laukumā pavadītām septiņām minūtēm tika noraidīts, jo izklupienā iespēra pretiniekam pa potīti.

Tunisijas pretinieces ceturtdaļfinālā būs Burkinafaso, kas dienas pirmajā mačā pēcspēles sitienu sērijā uzveica Gabonu.

Vēl astotdaļfinālos būs šādi pāri: Senegāla-Kaboverde, Mali-Ekvatoriālā Gvineja, Gvineja-Gambija, Kamerūna-Komoras, Kotdivuāra-Ēģipte, Maroka-Malāvija.