Tukuma futbolisti Latvijas Virslīgas izbraukuma mačā pārspēj “Metta” komandu

“Tukums 2000″/TSS sestdien “Optibet” Latvijas futbola virslīgas 29.kārtas izbraukuma spēlē ar 2:1 uzvarēja “Metta” futbolistus.

17. septembrī 17:13

Rezultātu 12.minūtē ar patālu sitienu ārpus soda laukuma pēc Ingara Stugļa piespēles atklāja Bogdans Samoilovs, izvirzot vadībā Tukuma klubu.

22.minūtē Jānis Grīnbergs ar 11 metru soda sitienu rezultātu izlīdzināja. Soda sitiens tika piešķirts par Kristera Neilanda pārkāpumu, cenšoties apturēt Moamē Lamina Koreas virzību uz vārtiem pa laukuma kreiso pusi.

47.minūtē viesi vēlreiz izvirzījās vadībā. Jānis Krautmanis soda laukumā piespēlēja Markusam Kruglaužam, kurš no soda laukuma vidus pārspēja vārtsargu Alvi Sorokinu, – 2:1 “Tukums 2000″/TSS labā.

Turnīra tabulas galvgalī 28 mačos 67 punktus ir sakrājusi “Valmiera”, bet 63 punkti 29 cīņās ir “Riga” futbolistiem, kamēr 60 punktus 28 spēlēs guvusi RFS. Vadošo četrinieku ar 54 punktiem 29 dueļos noslēdz “Liepāja”. Piektā ir “Auda” ar 44 punktiem, sestā – “Tukums 2000″/”Telms” komanda, kurai ir 30 punkti 29 cīņās, kamēr “Daugavpils” ar 28 punktiem ir septītā. 21 punkts ir “Metta” 29 cīņās, bet pa 18 punktiem – Jūrmalas “Spartaka” un “Super Nova” komandām.