“Tottenham Hotspur” zaudē grupas vājākajai komandai UEFA Konferences līgas mačā

“Tottenham Hotspur” ceturtdien UEFA Konferences līgas mačā piedzīvoja kaunpilnu zaudējumu viszemāk novērtētājai komandai G grupā.

2021. gada 26. novembrī 11:21

Totenhemas vienība izbraukuma spēlē ar 1:2 piekāpās Murska Sobotas “Mura” no Slovēnijas.

Mājinieki jau 11.minūtē izvirzījās vadībā, vārtus gūstot Tomijam Horvatam, bet 72.minūtē neizšķirtu panāca Herijs Keins.

Mājinieku labā uzvaras vārtus kompensācijas laikā guva Amadejs Maroša.

Neskatoties uz to, ka Totenhema pēc Raiena Sesegnona otrās dzeltenās kartītes palika desmit spēlētāju sastāvā, vienībai tāpat vajadzēja būt spēcīgākai par Slovēnijas vienību, kas bija zaudējusi visās iepriekšējās Konferences līgas spēlēs.

Šis zaudējums nozīmē to, ka pēdējā grupas spēlē Totenhemas komandai ir jāuzvar Francijas kluba “Rennes”, lai iekļūtu izslēgšanas spēlēs.

Pirmajā savstarpējā spēlē Totenhemas vienība izcīnīja uzvaru ar 5:1 pār “Mura”.