Šveice uzvar Serbiju un izcīna pēdējo ceļazīmi uz Pasaules kausa astotdaļfinālu

Šveices futbolisti piektdien ar 3:2 uzvarēja Serbiju un izcīnīja pēdējo ceļazīmi uz FIFA Pasaules kausa astotdaļfinālu.

2022. gada 3. decembrī 6:28

Šveices un Serbijas mačā spēles 11.minūtē pēc Andrija Živkoviča skaista sitiena bumba trāpīja pa Šveices izlases vārtu stabu. 20.minūtē pēc Džibrila Sova pārtvertas bumbas soda laukumā un piespēles 1:0 Šveices izlases labā panāca Džerdans Šakiri.

Sešas minūtes vēlāk pēc Dušana Tadiča izcilas centrējuma Aleksandars Mitrovičs izdarīja vieglu sitienu ar galvu un panāca 1:1. Puslaika turpinājumā, 35.minūtē, pēc Tadiča vēl vienas rezultatīvas piespēles Serbijas izlasei vadību panāca Dušans Vlahovičs.

Pirmā puslaika priekšpēdējā minūtē pēc Sova un Silvana Vidmera piespēlēm no tuvas distances nekļūdīgi sita Brīls Embolo -2:2.

Otrā puslaika ievadā, 48.minūtē, pēc Rubena Vargasa atspēles ar papēdi Remo Freilers sita bumbu tīklā un panāca 3:2 Šveices izlases labā.

Saslimšanas dēļ Šveicei šajā mačā nevarēja palīdzēt vārtsargs Jans Zommers, kura vietu ieņēma Gregors Kobels.

G apakšgrupā pēc trīs spēlēm pa sešiem punktiem bija Brazīlijai un Šveicei, četrus punktus guva Kamerūna, bet viens punkts bija Serbijai. Brazīlijai labāka gūto un zaudēto vārtu starpība deva pirmo vietu apakšgrupā.