Šveice FIFA Pasaules kausa spēlē uzvar Kamerūnu

Šveices vīriešu futbola izlase ceturtdien Pasaules kausa finālturnīra G apakšgrupas pirmajā spēlē ar 1:0 uzvarēja Kamerūnas valstsvienību. Šveices izlases labā vārtus guva Brīls Embolo.

24. novembrī 15:13

Mača ievadā Kamerūnas futbolisti centās atbildēt ar pretuzbrukumiem un pēc pāris no tiem apdraudēja Šveices izlases vārtus. 30.minūtē tikai Kamerūnas futbolista neatrašanās uzbrukuma priekšgalā liedza pēc Jana Zommera nepārliecinošā tvēriena ieraidīt bumbu vārtos.

Pirmajā puslaikā abos laukuma galos teicamu sniegumu demonstrēja Šveices izlases aizsargs Silvans Vidmers, kurš gan apdraudēja pretinieku vārtus, gan glāba savu komandu.

Otrā puslaika sākumā Šveice pārņēma iniciatīvu un 48.minūtē pēc Džerdana Šakiri piespēles no labās malas Embolo izdarīja precīzu sitienu no ļoti tuvas distances – 1:0. Zīmīgi, ka vārtu guvējs Embolo pats ir dzimis un daļu no bērnības pavadījis Kamerūnā.

Puslaika vidū Kamerūnas izlases vārtsargs Andrē Onanā glāba Ganas izlasi no Rubena Vargasa bīstama sitiena. Atlikušajā laikā nevienai no izlasēm neizdevās izmainīt mača rezultātu un Šveices futbolisti svinēja minimālu uzvaru.

Plkst.21 G apakšgrupas spēli aizvadīs Brazīlijas un Serbijas izlases.