Spānijas čempionātu atklāj minimāla “Osasuna” uzvara pār “Sevilla”

Spānijas futbola čempionāta jaunās sezonas pirmajā spēlē piektdien “Osasuna” savā laukumā ar rezultātu 2:1 (1:1) pārspēja “Sevilla” vienību.

13. augustā 9:32

Iepriekšējā sezonā Pamplonas futbolisti ieņēma desmito vietu, bet Seviljas vienība, kas piedzīvoja vien četrus zaudējumus, bija ceturtajā pozīcijā.

Sezonas pirmie vārti tika gūti devītajā minūtē, kad pēc Rubena Penjas piespēles uz tālo vārtu stabu Esekjels Avila ar galvu raidīja bumbu mērķī, panākdams 1:0 mājinieku labā. Pāris minūtes vēlāk, asistējot Papu Gomesam, no vārtu priekšas precīzi sita Rafa Mirs – 1:1.

Neizšķirts turējās līdz pat 74.minūtei, kad strīdīgā epizodē nozīmētu 11 metru soda sitienu realizēja “Osasuna” komandas pussargs Aimars Oross.

Turpmākajās trīs dienās tiks aizvadītas pārējās deviņas pirmās kārtas spēles. Sestdien laukumā dosies “Barcelona”, kurai izdevies reģistrēt jaunus spēlētājus pirms sezonas starta, kas titulētajam klubam iepriekš bija liegts, jo tā algu budžets nebija salāgots ar čempionāta finansiālajiem noteikumiem.

Iepriekšējā sezonā par čempioni tika kronēta Madrides “Real” komanda.