Smaidīgi un laimīgi! FIFA Pasaules kausa čempioni atgriezās Francijā

Svētdien Francijas futbola izlase Krievijā otro reizi vēsturē izcīnīja Pasaules kausu, finālā pārspējot Horvātiju ar rezultātu 4:2. Jau šodien čempioni atgriezās atpakaļ Francijā – smaidīgi un laimīgi.

2018. gada 16. jūlijā 20:23

Piedāvājam aplūkot galeriju ar čempionu laimīgajām sejām pēc vakardienas izcīnītās Pasaules kausa trofejas.

Šī mača rezultātu 18.minūtē atklāja Francijas izlase, jo pēc tās standartsituācijas bumbu ar galvu savos vārtos raidīja horvātu uzbrucējs Mario Mandzukičs. Savukārt desmit minūtes vēlāk Horvātija panāca neizšķirtu, kad izcēlās Ivans Perišičs, bet 38.minūtē Francijas labā 11 metru soda sitienu realizēja Antuāns Grīzmans, atkal vadībā izvirzīdams francūžus. Pirmais puslaiks noslēdzās ar 2:1 par labu francūžiem.

Otrajā puslaikā Francija pamanījās izvirzīties vadībā ar 4:1, kad pa vārtiem guva Pols Pogba un talantīgais Kilians Mbapē, tomēr 69.minūtē Mandzukičs pēc rupjas franču vārtsarga Igo Lorī kļūdas vienus vārtus atguva. Rezultāts pēc tam gan vairs nemainījās.