Senegāla astotdaļfinālā aptur Kaboverdi, Manē gūst savainojumu

Senegālas futbola izlase otrdien ar 2:0 uzvarēja Kaboverdi un sasniedza Kamerūnā notiekošā Āfrikas Nāciju kausa ceturtdaļfinālu, taču panākumu aizēnoja Sadio Manē gūtā trauma.

25. janvārī 20:28

Spēles 21.minūtē pār rupju pārkāpumu pret Papi Gejē noraidīts tika Patriks Andrade, bet vēl lielākās grūtībās Kaboverde nonāca 57.minūtē, kad sarkano kartīti saņēma vārtsargs Vozinja. Kaboverdes izlases bumbu ķērājs izgājienā ārpus soda laukuma sasitās ar galvām ar Sadio Manē, kā dēļ nevarēja turpināt cīņu, taču pirms nomainīšanas viņš tika noraidīts par epizodē izdarīto pārkāpumu.

Kaboverdieši laukuma spēlētāju mainīja pret vārtsargu Mariu Rozu, kurš atzīstami iesaistījās spēlē, tomēr 63.minūtē bija spiests kapitulēt, kad pēc stūra sitiena viņu no soda laukuma dziļuma pārspēja Manē. Tiesa, priekos par gūtajiem vārtiem aizēnoja tas, ka nedaudz vēlāk Manē gūtās traumas dēļ nevarēja turpināt cīņu.

Kompensācijas laika pirmajā minūtē Manē nomainījušais Bamba Djengs panāca 2:0, noslēdzot uzbrukumu, kurā ar komandas biedru izskrēja pret vienu pretinieku aizsargu.

Senegālas pretiniece ceturtdaļfinālā vēlāk noskaidrosies Mali un Ekvatoriālās Gvinejas duelī

Ceturtdaļfinālā vēl iekļuvušas un savā starpā spēlēs Tunisija un Burkinafaso, kā arī Kamerūna un Gambija. Trešdien ceļazīmes uz ceturtdaļfinālu sadalīs mačos, kuros tiksies Kotdivuāra ar Ēģipti un Maroka ar Malāviju.