Salāhs ar ātrāko “hat‑trick” UEFA ČL vēsturē palīdz “Liverpool” izbraukumā sagraut “Rangers”

Mohamedam Salāham noformējot ātrāko  “hat-trick” UEFA Čempionu līgas vēsturē, “Liverpool” trešdien izbraukumā ar 7:1 sagrāva Glāzgovas “Rangers”.

2022. gada 13. oktobrī 8:42

17.minūtē vienīgos vārtus “Rangers” labā guva Skots Ārfilds. Spēles turpinājumā “Liverpool” guva septiņus bezatbildes vārtus.

24.minūtē rezultātu izlīdzināja Robertu Firminu, kurš izvirzīja vadība Anglijas vienību arī 55.minūtē. Mača turpinājumā “hat-trick” sakrāja Mohameds Salāhs, bet pa vienai bumbai pretinieku vārtos raidīja Darvins Nunjess un Hārvijs Eliots.

Otrajā A grupas mačā “Napoli” savā laukumā ar 4:2 pārspēja Amsterdamas “Ajax”.

Laukuma saimniekus jau spēles ceturtajā minūtē vadībā izvirzīja Irvings Lozano, bet 16.minūtē pārsvaru izdevās dubultot Džakomo Raspadori.

Otrajā puslaikā “Ajax” 49.minūtē samazināja deficītu, ar precīzu sitienu izceļoties Devijam Klāsenam, taču 62.minūtē divu vārtu pārsvaru “Napoli” vienībai atjaunoja Hviča Kvarcahelija.

83.minūtē, veiksmīgi izpildot soda sitienu, 2:3 panāca Stīvens Bergveins, kam pēc septiņām minūtēm sekoja precīzs bumbas raidījums “Ajax” vārtos, šoreiz pie gūtiem vārtiem tiekot Viktoram Osimenam (4:2).

Pēc četrām spēļu kārtām A apakšgrupas līdere ir “Napoli”, kas sakrājusi 12 punktus un nodrošinājusi astotdaļfinālu. Otro vietu ieņem “Liverpool” ar deviņiem punktiem, kurai seko “Ajax” ar trīs punktiem, bet “Rangers” vienība nav tikusi pie punktiem un ierindojas ceturtajā pozīcijā.