RFS vārtus negūst, piedzīvojot minimālu zaudējumu UEFA Čempionu līgas kvalifikācijā

Latvijas čempionvienība futbolā RFS trešdien Helsinkos debijā UEFA Čempionu līgā piedzīvoja minimālu zaudējumu kvalifikācijas pirmās kārtas pirmajā spēlē.

6. jūlijā 21:26

RFS viesos ar 0:1 (0:1) piekāpās Somijas klubam Helsinku HJK.

Rezultāts tika atklāts 11.minūtē, kad saspēle savā laukuma pusē RFS futbolistiem beidzās ar vārtu zaudējumu. Neprecīza Tomislava Šariča piespēle atpakaļ Stefanam Paničam beidzās ar to, ka Manuels Martičs pēc sadursmes apsteidza Paniču un raidīja bumbu garām vārtsargam vārtu kreisajā apakšējā stūrī.

43.minūtē bumba pēc Bojana Raduloviča sitiena ar galvu trāpīja pa rīdzinieku vārtu pārliktni, taču tiesnesis fiksēja aizmuguri, un vārti nebūtu ieskaitīti.

Rezultāts vairs nemainījās, kaut gan iespējas bija abām komandām.

Rīgas vienībā pa “dzeltenajam plāksterim” nopelnīja Vitālijs Jagodinskis, Artūrs Zjuzins un Vladislavs Sorokins, bet mājiniekiem šajā jomā “izcēlās” Santeri Vānanens un Mati Peltola.

Atbildes spēle paredzēta otrdien Slokas stadionā.

Kvalifikācijas otrajā kārtā šī pāra uzvarētāja tiksies ar Plzeņas “Viktoria” no Čehijas.

Abas komandas janvāra beigās Helsinkos aizvadīja pārbaudes maču pirms 2022.gada sezonas, un tajā ar 2:0 uzvarēja rīdzinieki.