Pērkona skandāls: LFF vērsusies Godīgas spēles un ētikas komitejā

Latvijas Futbola federācija (LFF) pēc FS “Jelgava” galvenā trenera Ervīna Pērkona izteikumiem raidījumā “Pa pāris kausiem”, ir vērsusies LFF Godīgas spēles un ētikas komitejā, ar lūgumu izskatīt izskanējušo informāciju un veikt nepieciešamās darbības apstākļu noskaidrošanā, portālu “tv3.lv” informē LFF.

24. februārī 15:15

Portāls “tv.3lv” jau ziņoja, ka Latvijas futbola Virslīgas debitantes FS “Jelgava” komandas galvenais treneris Ervīns Pērkons raidījumā “Pa pāris kausiem” atklāja, ka ir piedalījies spēļu sarunāšanā un saņēmis iegūto naudu, lai apmaksātu paša izveidotā futbola kluba FC “Marienburg” treniņu izmaksas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

LFF savā paziņojumā uzsver, ka ļoti nopietni uztver jebkāda veida informāciju, kas var liecināt par iespējamiem pārkāpumiem integritātes jautājumos, tāpēc šobrīd ļoti uzmanīgi tiek sekots līdzi izskanējušajai informācijai. Savas kompetences robežās LFF ir vērsusies neatkarīgajā LFF Godīgas spēles un ētikas komitejā ar lūgumu izskatīt izskanējušo informāciju un veikt nepieciešamās darbības apstākļu noskaidrošanā.

Pēc portāla “tv3.lv” rīcībā esošās informācijas, skaidrojumi par Pērkona izteikumiem būs jāsniedz arī FS “Jelgava”.

LFF šobrīd nesniegs plašākus komentārus, uzsverot, ka respektē LFF Godīgas spēles un ētikas komitejas darbu.

Savukārt bijušais Latvijas futbola izlases pussargs, šobrīd viens no raidījuma “Pa pāris kausiem” vadītājiem Jurijs Žigajevs, sarunā ar portālu “tv3.lv” atzīst, ka bijis pārsteigts par šādu trenera vaļsirdību, taču norāda, ka Pērkons par šo lietu savulaik ir informējis LFF, bet nekāda reakcija nav sekojusi.

Jāatgādina, ka LFF tieši 2015. gadā ieviesa kampaņu “Tīra spēle”, kas iestājas par godīgas un korektas spēles attīstīšanu, kā arī, pēc LFF un biedrības “Latvijas futbola virslīga” iniciatīvas, tika izveidota Godīgas spēles un ētikas komiteja, kas izskata jautājumus, kas saistīti ar spēļu rezultātu ietekmēšanu, finanšu spekulācijām un derībām, kā arī citiem nopietniem sporta ētikas pārkāpumiem LFF rīkotajās sacensībās.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm