Pērkona skandāls: LFF neliegs “spēļu sarunātājam” vadīt komandu Virslīgas mačā pret “Riga”

Latvijas futbola federācijas (LFF) Godīgas spēles un ētikas komiteja turpina iepazīties ar faktiem, saistbā ar FS “Jelgava” galvenā trenera Ervīna Pērkona izteikumiem raidījumā “Pa pāris kausiem”, kurā viņš atklāja, ka ir piedalījies spēļu sarunāšanā, esot viens no FC “Marienburg” vadītājiem. Līdz ar to, LFF neliegs Pērkonam vadīt Virslīgas debitanti savā pirmajā mačā pret “Riga”, kas plānots jau 12. martā.

7. martā 18:31

Otrdien izplatītājā LFF paziņojumā teikts, ka “pēc informācijas ieguves un analīzes, kā arī intervijām ar saistītajām pusēm 7. martā LFF Godīgas spēles un ētikas komiteja uzklausīja E. Pērkonu, iegūstot nepieciešamo informāciju tālākajai lietas un apstākļu noskaidrošanai un pakārtotajām darbībām”. Kas šīs ir par darbībām nav precizēts.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tāpat LFF Godīgas spēles un ētikas komiteja var nepubliskot informāciju saistībā ar Pērkona izteikumiem un rīcību 2015. gadā, kā arī pieņemtajiem lēmumiem.

Portāls “tv3.lv” jau ziņoja, ka Latvijas futbola Virslīgas debitantes FS “Jelgava” komandas galvenais treneris Ervīns Pērkons raidījumā “Pa pāris kausiem” atklāja, ka ir piedalījies spēļu sarunāšanā un saņēmis iegūto naudu, lai apmaksātu paša izveidotā futbola kluba FC “Marienburg” treniņu izmaksas.

Vēlāk savu komentāru sniedza arī LFF, uzverot, ka ļoti nopietni uztver jebkāda veida informāciju, kas var liecināt par iespējamiem pārkāpumiem integritātes jautājumos, tāpēc šobrīd ļoti uzmanīgi tiek sekots līdzi izskanējušajai informācijai. Savas kompetences robežās LFF ir vērsusies neatkarīgajā LFF Godīgas spēles un ētikas komitejā ar lūgumu izskatīt izskanējušo informāciju un veikt nepieciešamās darbības apstākļu noskaidrošanā.

Pēc portāla “tv3.lv” rīcībā esošās informācijas, skaidrojumus par Pērkona izteikumiem sniedza arī FS “Jelgava”.

Lai arī LFF atteicās sniegt informāciju par FC “Marienburg” komandas sastāvu un oficiālajām personām, portāls “tv3.lv” pie šādas informācijas tika. Kopā ar Pērkonu komandā atradās vairāki futbolisti ar “spēļu sarunāšanas” vēsturi.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm