Par gaidāmo Pasaules kausu 3×3 ielu futbolā – “Sporta sarunās” viesojas “Ghetto Football” līderis Antons Semeņaks

Portāla “tv3.lv” rubrikā “Sporta sarunas” šoreiz viesojas “Ghetto Football” līderis Antons Semeņaks, kurš detalizēti un ar lielu degsmi pastāstīja par “Getiņa” gaidītāko notikumu – Pasaules kausu 3×3 ielu futbolā.

Antons ir ideju ģenerators, enerģijas lādiņš un līderis. Vienkārši cilvēks, kurš darbu dara ļoti radoši un nebaidās izdarīt jaunas un trakas lietas, piemēram, radīt Pasaules kausu 3×3 ielu futbolā.

“Es vēlos nodot to sajūtu visiem, ko nozīmē futbols Latvijā un citviet pasaulē. Mēs ticam šim sporta veidam! Ielu futbola mērķis ir iedvesmot kādu kļūt par nākamo Mesi,” stāsta Antons.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Antons aŗī piemin, ka tā būs lieliska iespēja ikvienam parādīt savas prasmes ielu futbolā, kā arī, iespējams, tikt pamanītiem uz lielās pasaules skatuves – “Šeit ir aicināts jebkurš piedalīties. Mēs nešķirojam cilvēkus, viss ir atkarīgs no katra personīgi. Mūsu fokuss vienmēr ir vērsts uz to, lai cilvēki atnāk un pavada interesanti laiku.”

Viss aizsākās pagājušajā gadā, kad pirmo reizi Latvijas vēsturē Rīgā norisinājās jaunais ielu futbola projekts jeb 3 pret 3 futbola Eiropas līgas “Ghetto Football Euro League 2022” fināls.

Tikmēr šogad Antons spēris soli tālāk un Rīgā mēs varēsim gaidīt jaunus vēsturiskus brīžus, jo notiks tādi pasākumi, kā “Ghetto Football World Cup 2023” un “Pulse Europe” (Ielu “freestyle” Eiropas čempionāts).

Pasaules kauss 3×3 ielu futbolā kvalifikācija notiks 10 Eiropas valstīs, kā arī Dienvidamerikā un Japānā, bet fināla cīņa notiks 17. jūnijā Grīziņkalns sporta kompleksā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Mēs šobrīd sadarbojamies ar vairāk nekā 40 valstīm. Viens cilvēks var aizsākt, bet viens nevar izdarīt visu, tāpēc tas ir liels komandas nopelns. Mēs darām visu, lai izveidotu labāko ielu futbola kultūras platformu pasaulē,” atklāja Antons.

“Ghetto Football” līderis Antons stāstīja arī par 3×3 futbola specifiskajiem noteikumiem, lielāko sapni un citām svarīgām niansēm, lai ielu futbols spētu eksistēt.

Plašāka informācija par “Ghetto Games” pasākumiem ir pieejama oficiālā mājaslapā.

Šo un citas intervijas ar Latvijas vadošajiem sportistiem lasi un skaties “Sporta sarunās”.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm