No alus dzeršanas līdz futbola klubam un dokumentālai filmai – “Sporta sarunās” viesojas aktieris Kristians Kareļins

No alus dzeršanas līdz futbola klubam un dokumentālai filmai – portāla “tv3.lv” rubrikā “Sporta sarunas” viesojas futbola draugs, aktieris, grupas “Gapoljeri” solists Kristians Kareļins.

Futbola entuziasta Kristiana Kareļina, bijušā Latvijas izlases pussarga Jurija Žigajeva un operatora Aivara Baranova izveidotais futbola klubs “PPK/Betsafe” turpina gatavoties startam Latvijas futbola čempionāta 2. līgā. “Šobrīd gatavojamies startam 2. līgā, lai gan sākumā mērķis bija izveidot komandu un uzfilmēt filmu par to, kas notiek Latvijas futbola pagrabā. Sapratām, ka tas būtu bezatbildīgi pret mūsu faniem, ja projektu noslēgtu tā pirmajā gadā. Gaidīsim, kā “dzīve mūs sitīs” 2. līgā,” entuziasma pilns ir Kristians. Viņš papildina, ka šis projekts aizņem daudz laika, notiek informācijas un ideju apmaiņa – Kareļins to salīdzina ar pilna laika darbu.

Tie, kas nezina – “Pa pāris kausiem” sākās pirms vairākiem gadiem, kad Kareļins kā ierindas futbola entuziasts iepazinās ar bijušo futbolistu Juriju Žigajevu. “Mūs iepazīstināja draugs Aivars. Sākumā vienkārši pļāpājām par futbolu – es kā ierindas skatītājs, Jurijs kā bijušais futbolists. Sākām to filmēt, un šobrīd jau rit trešais gads,” stāsta Kareļins. Raidījumu var vērot platformā “YouTube”, regulāri tiek organizētas intervijas ar futbola sabiedrībā pazīstamiem cilvēkiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Atgriežoties pie izveidotā futbola kluba, tā ģenerāldirektors norāda, ka augstāku ambīciju par startēšanu 2. līgā īsti neesot. “Tur tomēr ir citas prasības stadioniem un vēl virkne noteikumu. Domāju, ka mums tur nav īsti ko darīt. Par spēku samēriem vēl grūti spriest, taču negribas arī šajā līmenī “dabūt pa pakaļu”. Mūsu skatītāji ir pelnījuši, lai mēs būtu eksistēt cieņpilni,” norāda Kristians.

Spēlētāju piesaiste komandai notiek vienkārši – ikviens, kurš vēlas un jūtas gatavs spēlēt, var sūtīt savu sportista CV komandas trenerim Jurijam Žigajevam. Kā norāda Kareļins, interese ir liela un dienā tiek saņemti pat vairāki pieteikumi.

Lai uzorganizētu mājas spēli, ir nepieciešams finansējums, tādēļ klubam vēl jāpadara mājas darbs sponsoru piesaistē.

Par šīm un daudz citām tēmām – jaunākajā “Sporta sarunu” epizodē.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm