Nīderlandes fani pirms mača šauj salūtu un sarīko dūmu šovu; "Ajax" spēlē neizšķirti ar "Feyenoord"

23. janvārī 18:48

Līdzjutēji ir tie, kas visskaļāk priecājas par savas mīļākās komandas panākumiem, tikmēr Nīderlandes leģendārajā futbola klasikā “De Klassieker” līdzjutēji futbolistus sagaidīja ar fantastisku salūta šovu.

Nekas nav tik īpašs kā šis mačs Nīderlandes futbolā, kad savā starpā tiekas “Ajax” pret “Feyenoord” “De Klassieker” klasikā, to novērtē arī Nīderlandes futbola līdzjutēji.

Nīderlandes futbola čempionāta “De Klassieker” spēlē Roterdamas “Feyenoord” svētdien savā laukumā spēlēja neizšķirti 1:1 ar Amsterdamas “Ajax”.

Mača rezultātu 34. minūtē atklāja mājnieki “Feyenoord”, kad Igors Pjakso izpildīja teicamu sitienu “Ajax” vārtu tīklā.

Amsterdamas vienība tikai 71. minūtē pēc Dāvja Klāsena precīzā sitiena pretinieku vārtos panāca līdzsvaru spēlē – 1:1.

Turpinājumā spēlē ritēja bez ievērojamiem uzbrukumiem, bet lielākā iespēja uzvarēt bija “Feyenoord” komandai, kad Santjago Giminezs sita skaisti pa vārtiem, bet viņa sitienu atvairīja “Ajax” vārtu vīrs Rulli.

Pēc nospēlētā neizšķirta “Feyenoord” vienība ar 38 punktiem paliek turnīra galvgalī, tikmēr “Ajax” ar 33 punktiem ierindojas piektajā pozīcijā.