“Napoli” svin pārliecinošu uzvaru pār “Rangers”

Itālijas vienība “Napoli” trešdien, gūstot trīs vārtus otrajā puslaikā, guva panākumu UEFA Čempionu līgas grupu turnīra otrajā spēlē.

15. septembrī 9:30

A grupas spēlē Neapoles komanda viesu lomā ar rezultātu 3:0 (0:0) guva panākumu pār Glāzgovas “Rangers”.

Pēc neprecīza 11 metru soda sitiena 60.minūtē vēl pēc astoņām spēlētām minūtēm “Napoli” vadībā izvirzīja Mateo Politāno.

85. minūtē Neapoles komandas pārsvaru dubultoja Džakomo Raspadori, kam pēc sešām minūtēm sekoja vēl viena bumba pretinieku vārtos, šoreiz precīzam esot Tangijam Ndombelē.

Šim mačam bija jānotiek jau otrdien, taču tas nevarēja notikt nepietiekamo policijas resursu dēļ, kas saistīts ar Lielbritānijas karalienes Elizabetes II bērēm.

Otrdien tika aizvadīta pirmā otrās kārtas grupas spēle, kurā “Liverpool” ar rezultātu 2:1 (1:1) pārspēja Amsterdamas “Ajax”.

Pēc divām kārtām A grupas līdere ir “Napoli”, kas abās aizvadītajās spēlēs, ielaižot tikai vienus vārtus, svinēja panākumus, otro un trešo vietu dala “Liverpool” un “Ajax” ar trīs izcīnītiem punktiem, bet ceturto vietu ieņem “Rangers”, kas nav spējusi tikt pie punktiem.

UEFA Čempionu līgas pamatturnīrā spēlē 32 komandas. Katras apakšgrupas divas labākās komandas iekļūs astotdaļfinālā, bet trešo pozīciju ieguvējas sezonu turpinās UEFA Eiropas līgas izslēgšanas turnīrā.

2021./2022. gada sezonas sacensību finālā Parīzē Madrides “Real” ar 1:0 pārspēja “Liverpool”.