Meksikai neatkarīgi no uzvaras pār Saūda Arābiju Pasaules kauss beidzies

Meksikas futbola izlase trešdien FIFA Pasaules kausa grupu turnīra trešajā spēlē ar 2:1 uzvarēja Saūda Arābiju, C grupā paliekot trešajā vietā.

2022. gada 1. decembrī 7:25

Pirmajam puslaikam noslēdzoties bez gūtiem vārtiem, otrajā puslaikā pēc spēlētām divām minūtēm meksikāņus vadībā izvirzīja Enri Martins, bet vēl pēc piecām minūtēm pārsvaru dubultoja Luiss Čavess.

87. minūtē Urjels Antuna spēja raidīt vēl vienu bumbu Saūda Arābijas vārtos, taču tika fiksēta aizmugure un vārti netika ieskaitīti.

Savukārt Salems ed Davsari kompensācijas laika piektajā minūtē pārspēja Meksikas vārtsargu un samazināja deficītu līdz vieniem vārtiem (1:2).

Pēc trīs mačiem C apakšgrupā pirmo vietu ieņēma Argentīna, kas tika pie sešiem punktiem. Polija un Meksika bija izcīnījušas pa četriem punktiem, taču poļiem gūto un zaudēto vārtu attiecība (2:2) bija labāka nekā meksikāņiem (2:3), kas arī ļāva nodrošināt vietu izslēgšanas spēlēs. Ceturtajā pozīcijā ierindojās Saūda Arābija ar trīs punktiem.