Maroka pārspēj Komoras un nodrošina vietu astotdaļfinālā

Maroka piektdien Āfrikas Nāciju kausa izcīņas mačā ar 2:0 pārspēja Komoras, nodrošinot sev vietu starp labākajām 16 komandām.

15. janvārī 11:19

Pirmos vārtus Marokas labā spēles 16.minūtē guva Selims Amalahs, bet īsi pirms spēles laika beigām bumbu vārtos raidīja Zaharija Abuhāls.

Tikmēr citā spēlē sacenšoties divām B grupas komandām, Malavi ar rezultātu 2:1 pārspēja Zimbabvi.

Pirmajā puslaikā vispirms vadībā izvirzījās Zimbabve, vārtus 38.spēles minūtē gūstot Išmaelam Vadi. Tikmēr jau pēc piecām minūtēm neizšķirtu panāca Gabadinjo Mango, kurš mača 58.minūtē guva arī uzvaru nesošos vārtus.

Vēl vienā B grupas spēlē Senegāla spēlēja neizšķirti pret Gvineju, noslēdzot maču ar rezultātu 0:0.

Pēdējā dienas spēlē Gabona panāca neizšķirtu pret Ganu spēles pamatlaika pēdējās divās minūtēs, noslēdzot spēli ar rezultātu 1:1.