“Manchester United” premjerlīgas mačā ar VAR iejaukšanos divās svarīgās epizodēs uzvar “Arsenal”

“Manchester United” ceturtdien Anglijas premjerlīgas mačā savā “Old Trafford” stadionā ar 3:2 uzvarēja Londonas “Arsenal”.

2021. gada 3. decembrī 11:29

Divos svarīgos spēles brīžos tiesnesim Martinam Atkinsonam talkā nāca VAR sistēma. Mača 13.minūtē Emīls Smits Rovs izvirzīja Lielgabalniekus vadībā brīdi, kad “United” vārtsargs Dāvids de Hea gulēja uz zemes ar muguru pret laukuma.

VAR konstatēja, ka de Hea cietis sadursmē ar savu komandas biedru Fredu, un vārti tika ieskaitīti.

Puslaika izskaņā Brunu Frenandešs no soda laukuma pārspēja “Arsenal” vārtsargu Āronu Ramsdeilu, panākot neizšķirtu.

Otrajā puslaikā Krištianu Ronaldu, gūstot savus 800.vārtus karjerā, vadībā jau izvirzīja Sarkano Velnus.

Tomēr jau pēc divām minūtēm “Arsenal” uzbrucējs Martins Edegors rezultātu izlīdzināja.

68. minūtē Edegors soda laukumā nogāza Fredu, ko Atkinsons sākumā par pārkāpumu neuzskatīja. Tomēr pēc video apskatīšanās tiesnesis norādīja uz 11 metru atzīmi, no kuras Ronaldu guva uzvaras vārtus.