Mača izskaņā Matips izrauj “Liverpool” uzvaru pār “Ajax”

Mača 89.minūtē vārtus gūstot Žoelam Matipam, “Liverpool” futbolisti otrdien UEFA Čempionu līgas grupu turnīra otrajā spēlē savā “Anfield” stadionā ar 2:1 pārspēja Amsterdamas “Ajax”.

2022. gada 14. septembrī 8:24

Mača 17.minūtē “Liverpool” izmantoja “Ajax” kļūdu aizsardzībā un pēc Djogu Žotas piespēles Mohameds Salāhs saņēma bumbu soda laukumā un panāca 1:0. Desmit minūtes vēlāk Mohameds Kuduss trieca bumbu vārtu stūrī un izlīdzināja rezultātu.

Spēle jau tuvojās noslēgumam un minūti pirms pamatlaika beigām Matips pēc stūra sitiena ar galvu sita bumbu tīklā un izrāva mājiniekiem uzvaru.

Otra šis grupas spēle starp Glāzgovas “Rangers” un “Napoli” pārcelta uz trešdienu. Otrdien Glāzgovā paredzētais mačs nevarēja notikt nepietiekamo policijas resursu dēļ, kas saistīts ar Lielbritānijas karalienes Elizabetes II bērēm.

A grupā pa trīs punktiem ir vienu cīņu aizvadījušajai Neapoles komandai, kā arī divus mačus aizvadījušajiem Liverpūles un Amsterdamas futbolistiem. Pirmajā cīņā bez punktiem palika Glāzgovas klubs.