tv3.lv

LFF prezidents: Bezzubova nāve ir liels šoks un zaudējums Latvijas futbola sabiedrībai

Trešdien Purvciemā nošautā futbola aģenta Romāna Bezzubova nāve ir liels zaudējums Latvijas futbola sabiedrībai, sarunā ar aģentūru LETA uzsvēra Latvijas Futbola federācijas (LFF) prezidents Vadims Ļašenko.

2021. gada 15. aprīlī 18:04

Bezzubovs tika nošauts 14.aprīļa rītā Rīgā. Izbraucot uz Gunāra Astras ielas, Bezzubova vadītajai automašīnai tika aizšķērsots ceļš un futbola aģenta virzienā tika raidīti šāvieni.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Bezzubovs bija futbola aģents. LFF ir ļoti svarīgi, ka ir tādi cilvēki, kuri var bruģēt mūsu spēlētājiem ceļu uz Eiropu un tur reklamēt mūsu futbolistus. Viņš šajā segmentā bija ļoti veiksmīgs, un daudzi viņa pārstāvētie futbolisti spēlēja ārzemēs,” sarunā ar aģentūru LETA teica Ļašenko, “viņš bija godīgs un atvērts. Viņš bija futbola cilvēks, kurš spēlēja futbolu tajā laikā, kad spēlēju es pats. Manuprāt, tas ir liels zaudējums mūsu futbola sabiedrībai un liels šoks.”

Policija ir izvirzījusi versiju, ka Bezzubovs varētu būt noslepkavots saistībā ar savu profesionālo darbību. Taujāts, vai slepkavībai varētu būt saistība ar norisēm ap kādu Latvijas futbola klubu, LFF prezidents sacīja: “Nevaru komentēt jautājumu, jo manā rīcībā nav tādas informācijas.”

Pēc Ļašenko vārdiem, LFF pēdējā laikā neesot izjutusi ar kādu klubu saistītu spiedienu.

LFF prezidents izteica līdzjūtību Bezzubova tuviniekiem un tiem futbola cilvēkiem, kas strādāja kopā ar viņu. “Ļoti ticu un ceru, ka visas par to atbildīgās institūcijas pēc iespējas ātrāk viesīs skaidrību par notikušo,” pauda Ļašenko.

Bijušais futbolists Bezzubovs karjeras laikā spēlēja klubos “Policijas FK” (vēlāk – PFK/”Daugava”), “Jūrmala”, Kuldīgas “Venta” un “Jūrmala-VV” Latvijā, kā arī Albānijas vienībā Balši “Bylis”. Viņš savulaik pārstāvēja arī Latvijas jaunatnes izlases.

Pēc karjeras beigām Bezzubovs strādāja par futbola aģentu un vadīja aģentūru “BR-Sport Agency”. Aģentūras esošo un bijušo klientu lokā ir tādi spēlētāji kā Vitālijs Jagodinskis, Aleksejs Grjaznovs, Jānis Grīnbergs, Vladislavs Soloveičiks, Bogdans Samoilovs, Vladislavs Gabovs, Aleksandrs Fertovs, Andrejs Kožuhars un Mikola Musolitins.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pērn LFF Spēlētāju statusa un pāreju komiteja (SSPK) apmierināja trīs viņa klientu – Kožuhara, Musolitina un Jagodinska – prasības par darba algas izmaksu no “Valmieras” kluba.

LFF sola aģentūras pārstāvētajiem pašmāju futbolistiem juridisko palīdzību, ja tāda būs nepieciešama.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm