Latvijas futbolistes Baltijas kausa pirmajā mačā piedzīvo neveiksmi

Latvijas sieviešu futbola izlase ceturtdien Igaunijas pilsētā Veru piedzīvoja zaudējumu Baltijas kausa sacensību pirmajā mačā, tādējādi turnīrā cīnīsies par trešo vietu.

6. oktobrī 16:40

Romāna Kvačova vadītā komanda ar rezultātu 2:3 (0:1) zaudēja Fēru salu futbolistēm, kuras uzvaras vārtus guva piecas minūtes pirms pamatlaika beigām.

Pirmās vārtus guva pretinieces, kuras izcēlās jau mača trešajā minūtē, Heidi Sevdālai izdarot sitienu no tuvas distances.

Otrā puslaika sākumā, 54. minūtē, Renāte Fedotova saņēma Olgas Ševcovas piespēli no kreisās puses un netraucēta raidīja bumbu mērķī – 1:1. Piecas minūtes vēlāk pēc izlases kapteines Sandras Voitānes izpildītā stūra sitiena bumba nonāca pie Ševcovas, kura ar augstu sitienu ieraidīja bumbu vārtos.

Latvietes vadībā bija vien piecas minūtes, jo 64. minūtē Rūna Jākobsena saņēma bumbu aiz Latvijas izlases aizsardzēm, apspēlēja Sofju Ņesterovu un panāca 2:2.

Kad līdz pamatlaika beigām bija palikušas piecas minūtes, Asla Johannesena izpildīja sitienu no soda laukuma dziļuma un ieguva pretiniecēm vadību.

Turnīrā, kurā par uzvaru cīnīsies četras komandas, otrā pusfinālā ceturtdien tiksies Igaunija un Lietuva. Spēles par pirmo un trešo vietu notiks svētdien.

Iepriekšējais Baltijas kausa turnīrs notika pagājušā gada jūnijā Lietuvā, kad Latvijas izlase pusfinālā piekāpās Lietuvai (0:5), bet mačā par trešo vietu atzina arī Igaunijas pārākumu (1:4). Pirmo vietu turnīrā izcīnīja lietuvietes, bet iepriekšējos trīs turnīros pēc kārtas Baltijas kausa trofeju izcīnīja Latvija.

Latvijas izlase turnīrā uzvarējusi piecas reizes.