Latviešu uzbrucēja Šita pārstāvētā “Parma” Itālijas kausā aptur Riberī komandu

“Parma” komanda ar Latvijas futbola uzbrucēju Dario Šitu rezervē svētdien pārvarēja Itālijas kausa izcīņas pirmo kārtu.

8. augustā 11:10

“Parma” izbraukumā ar rezultātu 2:0 (0:0) pārspēja “Salernitana” komandu.

“Parma” šajā sezonā spēlēs Itālijas pēc spēka otrajā līgā jeb B sērijā, savukārt “Salernitana” cīnīsies A sērijā. Pretinieku zināmākais spēlētājs ir slavenais franču uzbrucējs Franks Riberī, kurš svētdien bija Salerno komandas pamatsastāvā un laukumā pavadīja 60 minūtes.

Divas minūtes pirms viņa nomainīšanas 1:0 viesu labā panāca Drisa Kamarā, kurš bija pirmais pie pretinieku vārtsarga atsistās bumbas. 15 minūtes vēlāk “Parma” pārsvaru nostiprināja Valentins Mihaila.

Oktobrī otrajā kārtā “Parma” futbolisti cīnīsies ar B sērijas jaunpienācēju “Bari”, uzvarētājai iekļūstot astotdaļfinālā.

18 gadus vecais Šits iepriekšējā sezonā debitēja B sērijā un laukumā devās trīs mačos.