Krievijas futbola huligāni nopietni brīdina fanus par 2018. gada Pasaules kausu

Krievu futbola huligāni paredz vardarbības uzliesmojumu nākamā gada Pasaules kausa izcīņā, kas turklāt norisināsies Krievijā.

2017. gada 17. februārī 13:31

Pērn Eiropas čempionāta finālturnīrā Francijā starp vairāku valstu faniem izcēlās liela vardarbība, lielākoties savā starpā cīnoties Krievijas un Anglijas līdzjutējiem. Radīto problēmu dēļ vairāki krievu līdzjutēji tika izraidīti no valsts.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

BBC žurnālisti runāja arī ar kaislīgākajiem Maskavas “Lokomotiv” faniem, kuri pērn tika apsūdzēti vardarbībā Eiropas čempionātā. Šo huligānu līderis norādīja, ka Krievijas varasiestādes centīsies apspiest grupējumu galvenos cilvēkus, kuri spēj organizēt sadursmes. Viņš gan uzsvēra, ka ir 100% iespējamība, ka krievi centīsies sarīkot kautiņus pret angļu līdzjutējiem. Nākamā gada Pasaules kausa izcīņa Krievijā notiks no 14.jūnija līdz 15.jūlijam.

Foto: Anglijas un Krievijas līdzjutēju sadursmes EČ laikā

Pērn fanu radītās nekārtības likušas satraukties nākamā gada Pasaules kausa rīkotājiem, taču Starptautiskās Futbola federāciju asociācijas (FIFA) prezidents Džanni Infantīno norādīja, ka viņš nav pārāk nobažījies par iespējamu vardarbības uzplaiksnījumu šajā turnīrā, turklāt arī Krievijas varasiestādes centīšoties maksimāli novērst līdzjutēju sadursmes.

Ceturtdien britu raidorganizācija BBC demonstrēja dokumentālo filmu, kurā viens no krievu huligāniem izteicās, ka Krievijā gaidāmajā Pasaules kausā nākamgad gaidāms “vardarbības festivāls”.

“Dažiem šis turnīrs būs futbola, bet citiem – vardarbības festivāls,” raidījumā sacīja viens no krievu futbola huligāniem, kurš intervēts “Rostov” kluba stadionā. “Ikviens no līdzjutēju kustības gaida Krievijā gaidāmo Pasaules kausa izcīņu. Šajā gadījumā nav nepieciešamības ceļot prieka pēc. Mūsu pretinieki ir Anglijas fani, jo viņi ir huligānisma senči.”

Interesanti, ka par 2018. gada Pasaules kausa organizēšanas tiesībām tieši sacentās Anglija un Krievija, tomēr futbola dzimtenes pārstāvjiem nācās “palikt ar garu degunu”.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm