tv3.lv

Kaunā kritušais Elerdaiss varētu saņemt pilnīgu diskvalifikāciju no futbola

Anglijas izlases nu jau bijušais galvenais treneris Sems Elerdaiss varētu tikt diskvalificēts no futbola, norādījusi Anglijas Futbola asociācija (FA).

2016. gada 1. oktobrī 14:45

Nomaskējušies Telegraph žurnālisti nofilmējuši Elerdaisu iesakām veidus, kā apiet FA pāreju noteikumus, kas liedz trešajām pusēm īpašumtiesības uz spēlētājiem. Elerdaiss nofilmēts tikšanās laikā, kurā viņš sarunājās ar personām, kuras uzdevās par Tālo Austrumu investoriem. Pēcāk Elerdaiss iesniedza atlūgumu, bet Anglijas izlases galvenā trenera amatā viņš bija tikai 67 dienas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pašlaik FA no laikraksta Telegraph gaida visus pieejamos faktus par šo lietu, lai pēc tam spriestu par speciālistam piemērojamo sodu, taču organizācijas vadītājs Martins Glens norādījis, ka Elerdaiss varētu saņemt diskvalifikāciju no futbola. Tiesa, netiek izslēgts, ka trenerim varētu tikt piemērota tikai soda nauda.

“Esmu priecīgs, ka Telegraph vispirms savus pierādījumus nodod policijai, jo tā tam ir jābūt. Kad pie tiem tiksim mēs, rūpīgi tos izpētīsim,” izteicās Glens, kurš piebilda, ka jūtas pievilts no Elerdaisa puses. “Pats sev esmu uzdevis jautājumus par šo lietu. Visvieglākais lēmums būtu Elerdaisu paturēt un tikt galā ar šo situāciju. Jūtos pievilts, jo no futbola viedokļa viņš bija labākā izvēle Anglijas izlasei.” Glens arī atklāja, ka viens no Anglijas izlases galvenā trenera amata kandidātiem ir francūzis Arsēns Vengers, kurš jau ilgu laiku vada Londonas Arsenal.

Šobrīd Anglijas galvenā trenera pienākumus uzņēmies U-21 valstsvienības vadītājs Gerets Sautgeits, kurš komandu vadīs oktobrī un novembrī gaidāmajos Pasaules kausa kvalifikācijas mačos ar Maltu, Slovēniju un Skotiju, kā arī pārbaudes spēlē ar Spāniju.

Elerdaiss liktenīgajā sarunā ar maskētajiem žurnālistiem arī piekrita doties uz Honkongu un būt firmas pārstāvis par 400 000 britu mārciņu (461 000 eiro). Tāpat Elerdaiss veltīja asus vārdus iepriekšējā Anglijas izlases galvenā trenera Roja Hodžsona virzienā, kritizējot viņu un asistentu Geriju Nevilu saistībā ar Eiropas čempionāta finālturnīra laikā pieņemtajiem lēmumiem. Šis nav pirmais gadījums, kad Elerdaiss iekuļas nepatikšanās. Pirms desmit gadiem britu raidsabiedrības BBC raidījumā Panorama tika apgalvots, ka speciālists saņēmis nelikumīgus maksājumus par transfēru darījumiem, taču pierādījumi pret viņu netika atklāti.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm